اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

 سایت لوازم قنادی محمد بیگلری ، وارد کننده و تولید کننده و فروشنده لوازم قنادی شامل انواع قالب ها و انواع لوازم جشن تولد و مواد خام اولیه و ... (فروش عمده و خرده) ، با بیش از سی سال تجربه .

سایت ما جهت معرفی محصولات فروشگاه لوازم قنادی محمد بیگلری با بیش از ۳۰ سال سابقه در خصوص تولید ، واردات و عرضه محصولات قنادی می باشد . 

فروشگاه لوازم قنادی محمد بیگلری کلیه لوازم قنادی شامل انواع قالب جات ، انواع لوازم تزییناتی ، انواع مواد اولیه و … را در طرح ها و رنگ ها  و مدل های مختلف عرضه میکند .

به قطعیت می توان گفت فروشگاه ما دارای متنوع ترین و بروزترین محصولات لوازم قنادی می باشد که شما هر محصولی را در این زمینه مشاهده خواهید کرد و فروش تنها به صورت حضوری در شعبات ما و به صورت نقدی صورت می گیرد .

مزیت فروشگاه ما ارزانی و کیفیت اجناس و تنوع آنها در رنگ ها و مدل های مختلف می باشد به طوری که شما در فروشگاه ما تمام محصولات مورد نیاز جهت آشپزی دلپذیر و یا خرید محصولات به صورت عمده برای فروش در تمام نقاط کشور را خواهید داشت .

کارخانه امیر استار با مالکیت آقای محمد بیگلری با  هدف تولید انواع قالبهای تفلون سیلیکون و.. با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت راه اندازی شد و آدرس کارخانه در تهران بعد از شریف آباد شهرک عباس آباد بلوار سعدی خیابان سوم  خیابان ۲/۱ پلاک ۱۶۱۸ می باشد .

آدرس فروشگاه تهران خیابان ۱۵ خرداد شرقی بین چهارراه سیروس و پل ری پل می باشد .

جهت خرید عمده پلاک ۲۳۸ و پلاک ۲۴۰

جهت خرید  تزیینات و تولدی پلاک ۱۲۸

کارخانه امیر استار آماده همکاری برای ارسال مجوز نمایندگی جهت فروش محصولات تولیدی در کارخانه می باشد .در صورت تمایل جهت اخذ نمایندگی محصولات کارخانه در تمام شهر های ایران با شماره ۰۹۱۲۵۳۵۸۸۵۰ تماس بگیرید .

اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید